JAK SE K NÁM DOSTANETE

Vážení návštěvnici vítejte na stránkách půjčovny lodí BWS Yacht.

Jsme půjčovna  pro naprosté začátečníky ale i pokročile a zkušené. Nebojte se plavby, ale nepřeceňujte své znalosti a schopnosti, a mějte respekt k možnostem lodi, zejména k povětrnostním podmínkám. Vše Vám vysvětlíme, zaškolíme a předvedeme, zkušenosti musíte získat při plavbě sami. Všechny lodě jsou vybavené spolehlivými motory, proto můžete plout jen na motor.

Pronajímáme kajutové plachetnice  nadstandardně vybavené  pro bezpečnou plavbu a dlouhodobý i krátkodobý pobyt. Nabízíme Vám pobyt na naších bezpečných, jachtách, v útulných kajutách, moderně vybavených plachetnic, tekoucí voda, odpad kuchyňka, rádio, zásuvky 12V, 230V/200W, chemické WC.                       

 Čekají na Vás nezapomenutelné zážitky z vodních plání Orlické nádrže. Pocit volnosti jakou přináší plavba, zvláště pod plachtami, je báječný.

Připravili jsme pro Vás na přehradě Orlík nové přístavní molo Bor II R. Č. O-0558 ř. km 147,0 na pravém břehu. Náš nový přístav se nachází v zátoce Trhovky kemp Trhovky-Bor,) ke kterému je dobrá příjezdová cesta, je v něm naše zázemí, doplňování vody, sociální zařízení, parkováni vozidel a pěšky asi 120 m k molu kde suchou nohou nastoupíte na naše lodě. V kempu Trhovky je nová budova s recepcí, prodejnou potravin, sociální zázemí s automaty na sprchování teplou vodou a td. Blízko kempu je několik restauraci s hudbou k tanci a v sezóně samoobsluha s potravinami, zábavné atrakce, střelnice, kolotoče a podobně.

Jak se k nám dostanete                                                          

Od Prahy Po dálnici č. 4, směr  Strakonice od konce dálnice, pokračovat rovně po silnici I třídy č. 4,  mimo Milín po 5,7 km (4min) odbočte vlevo Přehrada Orlík.

Od České  Budějovice, Plzeň od křižovatky Písek Plzeň  po dálnicí č. 4  (bez poplatku) směr Praha do odbočky Mirotice dále po silnici č. 4  přes městečko Čimelice, křižovatka Lety, do Chraštic, po 3,2 km odbočka vpravo Přehrada Orlík.

Vjedete na dlážděnou silnicí, (viz mapa příjezd od Prahy šedá silnice) po 1km asfaltová, stále rovně po hlavní, za osadou Bohostice znova dlážděná silnice až na přehradní hráz Orlík. Dále po hlavní silnici do osady Hřebeny, kde po 100m odbočka vpravo na Klenovice. V Klenovicích odbočte opět vpravo na Trhovky, stále rovně  do Trhovek sjedete z kopce na křižovatku tvaru T.

 

 

Od, Brno po dálnicí Brno - Praha,  odbočte na Humpolec, Pelhřimov, Tábor, Milevsko. V Milevsku odbočte na Kovářov silnice č. 102 a dále (viz mapa Příjezd od BRNA šedá silnice), 2 km Lašovice odbočte vlevo na Planá, Kubalová Lhota, Klenovice, zde odbočte vlevo na Trhovky, stále rovně  do Trhovek  sjedete z kopce na křižovatku tvaru T

Mapy BWS yacht Směr BRNO TÁBOR Kovářov Trhovky Bor

.

 

 

Na křižovatce tvaru T odbočte  vpravo mezi restaurace‚ (jeďte pomalu) po 150m přijedete k recepci kempu Bor. Zde zastavte, v recepci oznámíte, že  jedete  k půjčovně lodí BWS Yacht p. SOVIČ, zaplatíte za parkování auta 70,- Kč/den uvnitř kempu. Za závorou se držte vlevo a objeďte první sociální zařízení (budete mít po levé straně) a pokračujte po štěrkové cestě za ostrou pravou zatáčkou, projedete vedle druhé budovy soc. zařízení, mějte jí po levé straně a držte se co nejblíže vody až cesta bude končit, tam je PARKOVIŠTĚ BWS Yacht. Od parkoviště k přístavnímu molu BWS Yacht je asi 120m.

P.S. na mapce je parkoviště vyznačeno ještě původní, v současné době je blíž k vodě a projedete právě po té cestě, kde je na mapce vyznačen zákaz vjezdu.

 

PŘEJEME VÁM POHODOVOU PLAVBU A NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY.

BWS Yacht